Stella Maris Hotel Apartamento
Rua do Pinhal
Over 130,000 hotels worldwide
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
nocí
0 Pokoje pro Dospělí Dětí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Stella Maris Hotel Apartamento is a modern, stylish and well-equipped 4-star apartment hotel. It is a fantastic place for a family holidays. Opened in July 2006, this hotel is perfectly situated at the Albufeira resort.

The centre of Albufeira and the famous Vilamoura Marina are a short journey away from the hotel. The beautiful sandy beach of Falesia is only 800 meters away.

Stella Maris Hotel Apartamento is close to all sports facilities which include tennis courts, a football pitch, jogging path, gym and nearby golf courses. Shops, mini-market and restaurants are also really close from the hotel. Enjoy the large pool, a charming bar and an exclusive restaurant.

Služby a Vybavení hotelu

WiFi zdarma Parkování zdarma Snídaně zdarma

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Stella Maris Hotel Apartamento je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor
Zobrazit větší mapu
Stella Maris Hotel Apartamento

Informace o oblasti

  Letiště
  • Faro, Portugal (FAO-Faro Intl.) - 11.81 mi
  • Portimao, Portugal (PRM) - 23.37 mi

  Restaurace

  • Restaurante Olímpico - 1.10 km
  • Restaurante Miraparque (olhos De Água) - 1.19 km
  • Restaurante Bar A Lagosteira - 1.21 km
  • Zest - Mind, Body & Soul - 1.23 km
  • Zest: - 1.23 km
  • TAI HE LOU Chinese Restaurant - 1.24 km